Kappa

Začiatky

Spoločnosť Kappa začínala v roku 1916 v Turíne ako firma špecializujúca sa na spodné prádlo a ponožky. Neskôr sa pre krízu na trhu záujmy spoločnosti rozšírili aj na odevy a obuv. Fenomenálne známe Jeasus Rifle od tejto spoločnosti pozná takmer každý. Na konci sedemdesiatych rokov sa firma rozhodla vstúpiť na trh športových potrieb a dnes predstavuje suverénne číslo jedna na trhu s futbalovou obuvou. Logo spoločnosti je známe po celom svete a vie sa , že vzniklo úplne nečakane.

Vznik loga značky Kappa

Dvaja ľudia sediaci, opretí o seba chrbtom síce vznikli náhodou, dnes sú však v športovom svete nepochybne zárukou kvality. Okrem toho, že spoločnosť sponzoruje obrovské množstvo futbalových tímov po celom svete a je najväčším výrobcom kopačiek, obľubujú jej produkty aj amatérski športovci a laici.

Súčasnosť

Pod značkou Kappa sa každý rok dostáva na trh nielen množstvo kvalitnej obuvi, ale aj odevov a športových doplnkov. Aj keď u nás nie je značka tak bežne dostupná, ako iné športové značky, má svojich fanúšikov aj na Slovensku. Kvalita za prijateľnú cenu rozhoduje aj v tomto prípade a množstvo ľudí vie, že v značke Kappa sú práve tieto dve veci skĺbené v presnom pomere. Ak teda objavíte produkt Kappa, ktorý Vám bude vyhovovať, rozhodne sa nemusíte báť, že by sa neoplatilo ho kúpiť.